Ödeme Şekilleri

  • Kapıda Ödeme                                                                       

Tercih etmeniz halinde, siparişlerinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit ya da kredi kartı ile tek çekim olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde hizmet bedeli ayrıca ücrete dahil edilir.

  • Havale / EFT Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.Ödeme yapıldıktan sonra siparişiniz kargoya verilir.

Havale / EFT Bilgilerimiz:

Hesap sahibi : Bozalioğlu Orman Ürünleri A. Ş.

Yapı Ve Kredi Bankası

IBAN: TR 39 0006 7010 0000 0072 8759 81

Şube: Kınıklı

Şube kodu: 1173

  • Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kapıda Ödeme,kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise teslimat adresinin Denizli’ye uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

 Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından WOODBOZ garantisi ile size teslim edilecektir.

 

  • Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Yurt içi siparişleriniz Yurtiçi Kargo, Yurt dışı Siparişleriniz DHL Express ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

  • Kargo ücreti ne kadar?

Woodboz.com 'dan yaptığınız tüm yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

  • Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Woodboz'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

  • Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yoksa;

Woodboz.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

  • İade ya da Değişim:

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise woodboz.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken üründen kargo bedeli düşülür ve geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.

Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerde kargo bedava

Kolay İade veya Değişim

Koşulsuz iade ve değişim